Fiat Professional JATA ŚWIDNICA Fiat Professional JATA ŚWIDNICA
 
    www.fiatprofessional.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Autonomy


Fiat Autonomy.

Fiat Auto Poland S.A. od wielu lat wspiera osoby niepełnosprawne w zakupie samochodu, narzędzia ułatwiającego przemieszczanie się. Pragnie być partnerem zapewniającym swobodę poruszania się osobom o czasowo lub stale ograniczonej sprawności fizycznej. Opracowuje, projektuje i produkuje szeroką gamę samochodów odpowiadających potrzebom osób niepełnosprawnych.

Od 1998 roku w Fiacie jest realizowany Program Autonomy - projekt propagujący swobodne przemieszczanie się, mający na celu przywrócenie osobom niepełnosprawnym jednego z podstawowych praw ludzkich - prawa do swobodnego poruszania się. Projekt dedykowany jest osobom o ograniczonej sprawności ruchu, ich rodzinom i opiekunom. Każdy z Klientów programu Autonomy wymaga szczególnej uwagi z racji specjalnych potrzeb i różnorodnych dysfunkcji narządów ruchu. Z tego względu dla każdego Klienta potrzebne jest oprzyrządowanie samochodu innymi częściami ułatwiającymi kierowanie samochodem.

Samochody Fiata w Programie Autonomy są dostępne u wszystkich dilerów Fiat Auto Poland S.A., Klientowi w Programie Autonomy przysługuje 11 % zniżki na zakup nowych samochodów zakupionych w sieci dilerów Fiat i dotyczy modeli: Na życzenie Klienta dostępne są wersje z automatyczną skrzynią biegów, klimatyzacją oraz innymi opcjami ułatwiającymi i uprzyjemniającymi jazdę. W ramach współpracy między Fiatem i firmą Efektor Klient otrzymuje dodatkowo 10% zniżki na urządzenia i montaż oprzyrządowania firmy Guidosimplex w nowych samochodach zakupionych u dilerów Fiata. Każdy z tych modeli zostanie odpowiednio przystosowany tak, aby codzienne życie uczynić łatwiejszym.

U dilerów Fiata Klient otrzyma także atrakcyjne warunki kredytowania i ubezpieczenia.
   
 
 
JATA SP. Z O.O.

ŚWIDNICA
KOLEJOWA 20
58-100 ŚWIDNICA
Tel.: (74) 8538992
(74) 8538992 wewn. 35
e-mail


Wyświetl większą mapę

Kalkulator UbezpieczenJAWORZE
BIELSKA 551
43-384 JAWORZE
Tel.: ()
e-mail

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies