Fiat Professional JATA ŚWIDNICA Fiat Professional JATA ŚWIDNICA
 
    www.fiatprofessional.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 GWARANCJA I ASSISTANCEGWARANCJA

Wszystkie samochody osobowe marki Fiat zakupione od 1 stycznia 2012, w autoryzowanych punktach sprzedaży Fiata w Polsce, posiadają 2-letnią gwarancję bez limitu kilometrów (z wyjątkiem samochodu Fiat Sedici, dla którego przewidziano przedłużenie gwarancji na 3 rok eksploatacji do łącznego limitu przebiegu 100 000 kilometrów liczonego od daty sprzedaży samochodu). W całym okresie ważności tej gwarancji, Klient otrzymuje usługę ASSISTANCE24, ważną na terenie całej Europy.

Dodatkowa gwarancja na perforację

Elementy strukturalne nadwozia pojazdu oraz elementy ruchome nadwozia pojazdu, takie jak drzwi i pokrywy przednia i tylna, objęte są 8-letnią (model Fiat Ulysse 12-letnią) gwarancją na perforację spowodowaną korozją, gdy wytworzy się ona od wewnątrz i przebije na zewnątrz.

W przypadku samochodów sprzedanych do dnia 31 sierpnia 2006 włącznie, w celu sprecyzowania warunków na jakich udzielono gwarancji na perforację blach, Fiat Auto Poland S.A. informuje, że zamieszczone w treści książki gwarancyjnej oświadczenie gwaranta w tym zakresie oznacza, że gwarancją na perforację blach objęte są elementy strukturalne nadwozia pojazdu, czyli wszystkie trwale połączone ze sobą elementy nadwozia, z wyłączeniem drzwi oraz pokryw przedniej i tylnej.

W przypadku gdyby perforacja wystąpiła na elementach nie objętych gwarancją, Fiat Auto Poland S.A. deklaruje indywidualne rozpatrzenie każdego zgłoszenia. Warunkiem uznania takiego zgłoszenia jest przestrzeganie wymogów instrukcji obsługi w zakresie dbałości o stan techniczny nadwozia oraz wykonywanie napraw i obowiązkowych przeglądów w naszej stacji dealerskiej.

 

Dodatkowa gwarancja na wady lakiernicze

Nadwozie samochodu objęte jest gwarancją na produkcyjne wady lakiernicze ujawnione w okresie 3 lat od daty sprzedaży.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiat Assistance 24h

 

Pomoc drogowa Assistance 24h przysługuje wszystkim użytkownikom samochodów marki Fiat w czasie trwania gwarancji mechanicznej na pojazd. W ramach pomocy drogowej w zależności od zaistniałej sytuacji mogą być świadczone następujące usługi:

 • Naprawa na drodze
  Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia Centrala/Centrum Alarmowe przysyła na miejsce zdarzenia pilota w celu podjęcia próby usprawnienia pojazdu.
   
 • Holowanie do najbliższej Autoryzowanej Stacji Obsługi
  Jeżeli pilot Centrali/Centrum Alarmowego nie jest w stanie usprawnić pojazdu w miejscu zdarzenia, odholowuje pojazd do najbliższej Autoryzowanej Stacji Obsługi.
   
 • Samochód zastępczy
   
 • Kontynuacja podróży pociągiem lub samolotem
   
 • Zakwaterowanie w hotelu
   
 • Odbiór naprawionego pojazdu
   

Pomoc drogowa świadczona jest 24h na dobę przez 365/6 dni w roku na terenie Polski i Europy.

 

Ubezpieczenie Awarii Elektromechanicznej „Przedłużona Gwarancja”

Ubezpieczenie Awarii Elektromechanicznej Przedłużona Gwarancja („Przedłużona Gwarancja”) to program ubezpieczeniowy oferowany przez Fiat Bank Polska S.A. we współpracy z Ubezpieczycielem London General Insurance Company Ltd. Na rynku polskim, jako Administrator, w imieniu i na rzecz Ubezpieczyciela działa The Warranty Group Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Sprzedaż produktu i naprawy samochodu w ramach ubezpieczenia są wykonywane wyłącznie przez Autoryzowaną Sieć Serwisową Fiat Auto Poland S.A..

Umowa Przedłużonej Gwarancji może być zawarta przez osoby fizyczne, prawne i przedsiębiorców. Ubezpieczeniem mogą zostać objęte wszystkie nowe samochody marki Fiat, które zostały kupione w autoryzowanej sieci dealerskiej w Polsce. Za ubezpieczenie Przedłużonej Gwarancji Klienci mogą zapłacić gotówką lub sfinansować w kredycie bądź leasingu.

Minimalny okres objęcia ochroną ubezpieczeniową to rok. Maksymalny okres ubezpieczenia dla samochodów marki Fiat wynosi 7 lat przy czym pierwsze dwa lata obejmuje gwarancja producenta. Wyjątkiem wśród samochodów osobowych jest Fiat Sedici, którego gwarancja producenta obejmuje pierwsze trzy lata użytkowania.

Ubezpieczenie pomaga uniknąć Klientowi nieprzewidzianych wydatków związanych z naprawami, serwisowaniem samochodu. Przedłużona gwarancja zapewnia, że w przypadku awarii pojazdu objętego programem koszty zarówno części podlegających wymianie, robocizny zostaną pokryte przez ubezpieczyciela.

 

Korzyści Klienta wynikające z zakupu Przedłużonej Gwarancji:

 • możliwość przeniesienia gwarancji w przypadku sprzedaży samochodu – dodatkowa wartość dla nowego właściciela samochodu,
 • pokrycie kosztów napraw, wymiany wadliwych komponentów na oryginalne części zamienne,
 • profesjonalna obsługa napraw w Autoryzowanych Stacjach Obsługi serwisowej sieci sprzedaży Fiat Auto Poland S.A.,
 • 2 sposoby płatności, gotówka bądź finansowanie w kredycie Fiat Bank lub leasingu FGA Leasing,
 • naprawa samochodu w Polsce oraz we wszystkich krajach europejskich.

Dodatkowym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z produktu „Przedłużona Gwarancja” jest także brak limitów kilometrów dla wszystkich samochodów osobowych z Grupy Fiat. W ten sposób klient gwarantuje sobie komfort psychiczny oraz bezpieczeństwo finansowe niezależnie od tego, jaką odległość pokona w czasie trwania ubezpieczenia.

Oferta Fiat Bank wyróżnia się jednym z najwyższych wskaźników części objętych ubezpieczeniem - sięga on aż 96 procent. Zakres ochrony obejmuje mechaniczne, elektryczne, elektroniczne oraz hydrauliczne i pneumatyczne podzespoły pojazdu. Ochrona dotyczy zarówno silnika wraz z układem prze niesienia napędu, jak i układów odpowiadających za bezpieczeństwo i komfort użytkowania samochodu. Wraz z certyfikatem lub polisą klient otrzymuje warunki ubezpieczenia z dokładną listą części objętych ubezpieczeniem oraz przypomnieniem o regularnych przeglądach w Autoryzowanych Stacjach Obsługi sieci Fiat Auto Poland w celu zapewnienie ciągłości gwarancji.

 

Chcesz otrzymać ofertę Przedłużonej Gwarancji, która obejmie Twój samochód - skontaktu się z nami

   
 
 
JATA SP. Z O.O.

ŚWIDNICA
KOLEJOWA 20
58-100 ŚWIDNICA
Tel.: (74) 8538992
(74) 8538992 wewn. 35
e-mail


Wyświetl większą mapę

Kalkulator UbezpieczenJAWORZE
BIELSKA 551
43-384 JAWORZE
Tel.: ()
e-mail

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies