Fiat Professional JATA ŚWIDNICA Fiat Professional JATA ŚWIDNICA
 
    www.fiatprofessional.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 















Nasi doradcy



Nasi doradcy

Salon sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych
 

 

 Piotr Sajko

Dyrektor Handlowy

tel. 74 853 89 92 wew. 845

tel. +48 519 188 169

e-mail: p.sajko@jata.com.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Waldemar Smolarczyk

Mobilny Doradca Klienta - Samochody Dostawcze i Zabudowy

tel. +48 501 019 022

e-mail: w.smolarczyk@jata.com.pl

 

 

 

Damian Kowalski

Doradca Handlowy - Samochody Dostawcze i Zabudowy

tel. 74 853 89 92 wew. 840

tel. +48 603 929 901

e-mail: d.kowalski@jata.com.pl

 

 

 

Radosław Dusza

Doradca handlowy. Samochody osobowe i dostwacze.

tel. 74 853 89 92 wew. 843

tel. 794 313 300

e-mail: r.dusza@jata.com.pl

 

 

Agnieszka Terechowicz

Ubezpieczenia Komunikacyjne, Majątkowe, OC działalności, Ubezpieczenia na Życie

tel. 74 853 89 92 wew. 842

tel. 530 948 492

e-mail: ubezpieczenia@jata.com.pl

lub a.terechowicz@jata.com.pl

 

 

 

 

Agata Hus-Lisowska

Ubezpieczenia Komunikacyjne i Majątkowe

tel. 74 853 89 92 wew. 842

tel. 

e-mail: ubezpieczenia@jata.com.pl

 

 

 

Barbara Czerwińska

Doradca Finansowy - Kredyty i Leasingi

tel. 74 853 89 92 wew. 843

te. 691 480 787

e-mail: b.czerwinska@jata.com.pl

 

 

Serwis samochodów osobowych i dostawczych

 

 

Przemysław Szczurek

Kierownik Serwisu

tel. 509 759 040

tel. 74853 89 92 wew. 850

e-mail: p.szczurek@jata.com.pl

 

 

 

Sklep Części Zamiennych

 

Waldemar Szychta

Kierownik Magazynu

tel. 519 188 170

tel. 74 853 89 92 wew. 860

fax. 74 853 89 92 wew. 861

e-mail: w.szychta@jata.com.pl

 

 

Wojciech Czaiński

Doradca Klienta. Zastępca Kierownika

tel. 513 192 386

tel. 74 853 89 92 wew. 860

fax. 74 853 89 92 wew. 861

e-mail: w.czainski@jata.com.pl

 

 

 


   
 
 
JATA SP. Z O.O.

ŚWIDNICA
KOLEJOWA 20
58-100 ŚWIDNICA
Tel.: (74) 8538992
(74) 8538992 wewn. 35
e-mail


Wyświetl większą mapę

Kalkulator Ubezpieczen



WARSZAWA
SPEDYCYJNA 11
03-191 WARSZAWA
Tel.: ()
()
e-mail

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies